تیغه کرکره آلومینیوم


تیغه کرکره آلومینیوم، یک راهکار موثر برای محافظت از مغازه در زمان بسته بودن آن می‌باشد. این تیغه به صورت یک رول در بالای جلوی مغازه نصب می‌شود و در زمان باز شدن، به صورت افقی پایین می‌آید و جلوی مغازه را کاملاً می‌پوشاند. ساختار محکم و مقاوم تیغه کرکره آلومینیوم، از تلاش‌های ناخواسته و هرگونه تهدید امنیتی محافظت می‌کند. این تیغه می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از سیستم خودکار کنترل شود و در زمان بسته بودن، قابلیت حفظ حرارت، ایمنی و حفاظت از داخل مغازه را فراهم می‌کند. با استفاده از تیغه کرکره آلومینیومی، مغازه به طور موثری در مقابل دستبرد، آب و هوای بد و عوامل خارجی دیگر محافظت می‌شود. به علاوه، طراحی زیبا و ظاهری جذاب این تیغه، به مغازه شما طراوت و جذابیتی خاص می‌بخشد و میتوانید لوگو مغازه خود را روی آن چاپ کنید.

کاربرد تیغه کرکره آلومینیوم

تا چند سال قبل، افراد مختلف برای درب مغازه‌ها و فروشگاه‌های خود و یا برای درب پارکینگ‌‌های خود از کرکره‌های معمولی استفاده می‌کردند. کرکره‌های معمولی، نه کیفیت خوبی داشتند و نه ظاهر خوبی. این نوع کرکره‌ها پس از گذشت مدت زمان نه چندان زیادی، کیفیت و زیبایی خود را از دست می‌دادند. با رایج شدن درب‌ اتوماتیک ، استفاده از درب‌های کرکره‌ای برقی هم گسترش پیدا کرد و افراد مختلف از این نوع درب‌ها برای درب مغازه‌ها و فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و مراکز رفاهی و پارکینگ‌های خود استفاده نمودند.

در وهله اول باید به این نکته اشاره کنیم که بیشتر کرکره‌هایی که در کشور ایران تولید و یا عرضه می‌شوند، با موتور لوله‌ای کار می‌کنند. تیغه کرکره آلومینیومی خارجی به نحوی طراحی می‌شود که می‌تواند در کاربردهای مختلف قابل استفاده باشد.

کاربرد تیغه کرکره آلومینیوم چیست ؟

هر چند تیغه کرکره آلومینیومی، بیشتر در کاربردهای تجاری مصرف می‌شود ولی با این وجود، از این نوع تیغه به عنوان یک روکش شیک برای محل کار یا زندگی خود هم می‌توانید استفاده کنید. در واقع این تیغه می‌تواند همه قسمت‌هایی را که گاهی اوقات مجبورید در اطراف خانه داشته باشید را از دید همگان پنهان کند. از تیغه کرکره آلومینیوم برای موارد زیر استفاده می‌شود:

 1. درب مغازه

 2. درب فروشگاه

 3. درب پارکینگ

 4. درب مراکز رفاهی

 5. درب مراکز تجاری

تیغه کرکره آلومینیومی

برای استعلام قیمت و مشخصات پروفیل شیاردار آلومینیوم

خرید تیغه کرکره آلومینیوم

انواع تیغه کرکره آلومینیوم

تیغه کرکره آلومینیوم می تواند از جهات مختلف دسته بندی می شود. به عنوان مثال می توان این نوع تیغه‌ها را از لحاظ سایز و ابعاد آن‌ها به چند گروه تقسیم کرد. این تیغه‌ها به طور استاندارد برای کرکره‌های برقی به صورت تقریبی با عرض 7 متر و ارتفاع 6 متر قابلیت اجرا و راه اندازی دارند.

ولی اگر ابعاد و اندازه کرکره برقی بزرگ‌تر باشد، تیغه‌های آن با سایز 100 دارای دو پل داخلی، سایز 80 با دو پل داخلی و سایز 80 با یک پل داخلی هم وجود داشته و اجرا می‌شود.

هم چنین این نوع تیغه‌ها از لحاظ ضخامتی که دارند هم به چند دسته تقسیم می‌شوند. از سوی دیگر، این نوع تیغه‌ها از لحاظ کیفیت آلومینیومی که در آنها به کار رفته است هم به انواع مختلف دسته بندی می‌شوند. تیغه‌های کرکره آلومینیوم از جنس آلومینیوم و یا از آلیاژهای آلومینیوم و با تکنیک آکستروژه ساخته می‌شوند و با رنگ الکترواستاتیک ضد خش، سطح آنها پوشانده می‌شود.

ویژگیهای تیغه کرکره برقی

تیغه کرکره آلومینیوم دارای ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی است که باعث می‌شوند مردم به خرید آنها رغبت پیدا کنند. البته منظور ما، تیغه کرکره آلومینیوم برقی است. در خصوص ویژگی‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تیغه‌های کرکره آلومینیوم برقی در زمان نصب، نیاز به فضای زیادی ندارند. با توجه به کمبود شدید فضا در ساختمان‌های تجاری و مسکونی و اداری امروزی، این ویژگی، یک ویژگی بسیار مهم به حساب می‌آید و شما می‌توانید در جاهایی که با کمبود فضا مواجه هستید به راحتی، این کرکره‌ها را نصب کنید.
 2. تیغه کرکره آلومینیوم برقی در رنگ‌های متنوع و طرح‌های مختلف و متناسب با نمای ساختمان اداری یا تجاری و یا مسکونی طراحی و ساخته می‌شوند.
 3. این نوع تیغه‌ها به میزان بسیار زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کنند. با توجه به گرانی شدید قیمت حامل های انرژی در چند سال گذشته در کشور ایران، جلوگیری از هدر رفتن انرژی، بسیار مهم است. در نتیجه، استفاده از تیغه کرکره آلومینیوم می‌تواند تا حد زیادی، در رسیدن به این مهم به شما کند.
 4. تیغه‌های کرکره آلومینیوم برقی دارای امنیت و استحکام بالا هستند. امروزه آنقدر میزان سرقت از ساختمان های مختلف مسکونی و تجاری زیاد شده است که داشتن یک درب با امنیت بالا، از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است.
خرید تیغه کرکره آلومینیوم

برای استعلام قیمت و مشخصات پروفیل پرده زبرا

بهترین تیغه کرکره آلومینیوم

دلیل انتخاب درب‌های کرکره‌ای آلومینیومی برقی ایجاد امنیت و سهولت در استفاده از آنها در ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری مختلف است.  یک درب کرکره برقی، از قطعات مختلفی تشکیل شده است ولی از آنجایی که تیغه کرکره برقی، اصلی‌ترین قسمت آن به حساب می‌آید، حتما باید از جنس آلومینیوم ساخته شده باشد. هر چقدر که تیغه کرکره آلومینیوم با کیفیت تری برای درب برقی خود انتخاب کرده باشید، طول عمر آن درب برقی هم زیادتر می‌شود. همچنین همین کرکره آلومینیومی باعث می‌شود عملکرد درب برقی شما صحیح و درست باشد. البته این نکته را هم ذکر کنیم که تعادل درب های کرکره‌ ای برقی وقتی برقرار می‌شود که انتخاب مناسبی بین تیغه و موتور آن ایجاد شده باشد. در واقع باید موتور و تیغه کرکره با هم سازگار باشند و موتور مربوطه، قدرت جابجایی راحت این تیغه ها را داشته باشد. در صورتی بین تیغه و موتور تعادل رعایت می‌گردد که در انتخاب تیغه به جنس، ابعاد و وزن کلی تیغه با نیرو و توان موتور کرکره برقی دقت زیادی کنید. در این مقاله، تمرکز اصلی ما بر روی تیغه کرکره آلومینیوم است و کار زیادی با موتور درب کرکره ای برقی نداریم.

تیغه کرکره آلومینیومی

قیمت تیغه کرکره آلومینیوم

قیمت تیغه کرکره آلومینیوم به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه، به این موارد اشاره خواهیم کرد.

 1. مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت پروفیل سپری آلومینیوم، قیمت فلز آلومینیوم است. فلز آلومینیوم یک فلز بسیار گران قیمت است. هم قیمت جهانی فلز آلومینیوم زیاد است و هم قیمت دلار در کشور ما بسیار بالا است. در واقع با توجه به ارزش بسیار پایین واحد پول ملی ایران یا همان ریال در مقابل دلار، قیمت این نوع فلز در کشور ایران بسیار زیاد می‌شود. بنابراین قیمت تمامی پروفیل های مختلف ساخته شده از فلز آلومینیوم و از جمله،  کرکره خیلی زیاد است. به جز قیمت فلز آلومینیوم، موارد دیگری هم در قیمت تیغه کرکره آلومینیوم موثر هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
 2. گارانتی یا همان خدمات پس از فروش رایگان و وارانتی یا همان خدمات پس از فروش پولی که تیغه کرکره آلومینیوم دارد هم در قیمت آن موثر است. البته به این نکته اشاره کنیم که گارانتی و وارانتی، معمولا به کل درب کرکره ای برقی اختصاص پیدا می‌کند نه فقط به تیغه آن. بدیهی است که هر چقدر تیغه کرکره آلومینیوم و در کل، درب کرکره ای برقی، گارانتی و وارانتی معتبرتر و طولانی مدت تری داشته باشند، قیمت آنها هم بیشتر خواهد بود.
 3. سایز و اندازه و ابعاد هم تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن دارد.
 4. هم چنین وزن تیغه کرکره آلومینیوم هم تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن دارد.
 5. طرح و نقش آن هم در قیمت این نوع پروفیل آلومینیومی موثر است.
 6. ضخامت تیغه هم در قیمت آن تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.

خرید تیغه کرکره آلومینیوم

تیغه کرکره آلومینیومی با رنگ های پودری و روکش استاندارد ارائه می‌شود و شما در هنگام خرید آن می‌توانید، رنگ دلخواه خود را هم انتخاب نمایید. سالها است که انواع محصولات آلومینیومی و از جمله تیغه کرکره آلومینیومی در شرکت صنایع آلومینیوم پیشرو تولید می‌شود و در رنگ های پودری استاندارد و یا در رنگ های سفارشی موجود می‌باشد. برای سفارش و انتخاب تیغه کرکره آلومینیومی از بین رنگ های متعدد ارائه شده می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آلومینیوم پیشرو مشورت کنید و حتما برای مطابقت دادن دقیق رنگ، از رنگ انتخابی اطمینان داشته باشید. شما می‌توانید به منظور خرید انواع تیغه کرکره آلومینیوم به سایت این شرکت با  آدرس اینترنتی aluminiumpishro.com مراجعه کنید. انواع سپری آلومینیوم موجود در این سایت در طرح‌ها و اندازه‌ها و ابعاد مختتلف هستند و تقریبا همه افراد می‌توانند سپری آلومینیومی مورد نظر خود را در این سایت پیدا کنند. شما هم می‌توانید با تعداد کم محصولات مورد نظر خود را از این سایت خریداری کنید و هم به صورت عمده می‌توانید اقدام به خرید از این سایت کنید.

شرکت​ صنایع آلومینیوم پیشرو در سال 1368 افتتاح شده است که جزو شرکت‌های قدیمی، با تجربه و معتبر استان تهران میباشد، افتخار همکاری با کشورهایی همچون عراق، افغانستان و عمان را دارا میباشد.

این مجموعه با مساحت​ 15000 متر مربع دارای شش سوله در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم با خطوط و سالنهای قالب سازی، رنگ، ریخته گری، اکستروژن در مقاطع اختصاصی، صنعتی و ساختمانی، تولیدات گسترده ای دارد. مجموعه عظیم صنایع آلومینیوم پیشرو دارای دو پرس اتوماتیک هشت اینچ، دستگاه ایجینگ، گروه رنگ کانوایر الکترواستاتیک، ریخته گری DC و مدرن، دستگاه‌ها و تجهیزات قالب سازی و یک عدد دستگاه پیشرفته CNC برای ماشینکاری می باشد.

انواع تیغه کرکره آلومینیوم

آدرس شرکت​ صنایع آلومینیوم پیشرو هم به شرح زیر است:

تهران، شهرک صنعتی شمس آباد، بلوار نگارستان، خیابان اردیبهشت جنوبی، انتهای راست، پلاک 14 و 7 کد پستی : ۱۸۳۴۱۳۶۹۱۸

همچنین شماره تلفن‌های زیر هم مربوط به شرکت​ صنایع آلومینیوم پیشرو هستند:

09121000928

02156234300 – 02156234400 – 02156234403

ایمیل شرکت​ صنایع آلومینیوم پیشرو را هم در زیر نوشته ایم:

Info@AluminiumPishro.com

برای استعلام قیمت و مشخصات پروفیل لاین نوری

ابعاد و اندازه‌های تیغه کرکره آلومینیومی

تیغه کرکره آلومینیومی در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می شود. شما باید بر حسب نیاز خود اقدام به انتخاب یک تیغه کرکره آلومینیوم با سایز و ابعاد دلخواه بکنید. بدیهی است که با افزایش سایز و ابعاد تیغه کرکره آلومینیوم، قیمت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد.

محاسبه مساحت مورد نیاز تیغه کرکره

به منظور مساحت مورد نیاز تیغه کرکره باید ابتدا به نیاز خود فکر کنیم. شما باید بدانید که این درب قرار است در کجا استفاده شود. طبیعتا استفاده از این نوع درب برای یک پارکینگ کوچک منزل با استفاده از آن به عنوان درب پارکینگ عمومی متفاوت خواهد بود. در هر مکانی نیاز به مساحت خاصی از تیغه کرکره آلومینیوم است.

سوالات متداول تیغه کرکه آلومینیوم
 1. کم جا و نصب سریع
 2. تنوع در طرح و رنگ
 3. جلوگیری از اتلاف انرژی
 4. امنیت و استحکام بالا

قیمت تیغه کرکره آلومینیوم به عوامل بسیاری بستگی دارد. شما میتوانید با تماس با ما از قیمت انواع تیغه کرکه آلومینیومی مطلع شوید.

 1. قیمت روز فلز آلومینیوم
 2. گارانتی و خدمات پس از فروش
 3. سایز و اندازه تیغه ها
 4. وزن تیغه کرکره
 5. طرح و نقشه تیغه ها
 6. ضخامت تیغه کرکره