پروفیل یخچالی

پروفیل آلومینیوم یخچالی

برای تولید یخچال‌ها باید از فلزاتی استفاده کرد که آلومینیوم به دلیل سبکی و انعطاف پذیر بودن برای ساخت یخچال مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروفیل آلومینیوم یخچالی برای ساخت یخچال‌های صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پروفیل یخچالی آلومینیوم برای ساخت اتاق‌های عایقدار یخچالی و اتاق‌های سرد خانه استفاده می‌شود. مهمترین ویژگی پروفیل آلومینیوم یخچالی قابل اکسترود بودن و سبک بودن آن است. و همین ویژگی آن را از بقیه فلزات متمایز کرده است. با پیشرفت تکنولوژی هر روزه مقاطعی که در یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند بهتر می‌شوند.

انواع پروفیل آلومینیوم یخچالی

پروفیل یخچالی آلومینیوم می‌تواند لوله‌هایی توپر و یا توخالی باشد. پروفیل‌های توخالی، لوله‌هایی بدون درز هستند که معمولا از خالی کردن درون یک پروفیل توپر به وجود می‌آیند. لوله‌هایی که به صورت چرخشی ساخته می‌شوند و یا از طول آن‌ها جوش داده می‌شوند، لوله‌های درز دار می‌باشند. مصرف کنندگان پروفیل‌های بدون درز را ترجیح می‌دهند زیرا برای ساخت آن‌ها از جوش استفاده نشده است درنتیجه کیفیت بالاتری دارند. پروفیل یخچالی آلومینیوم را در چهار گروه می‌توان مورد بررسی قرار داد:

  • پروفیل‌هایی که به آن‌ها پنج خم می‌گویند. از این پروفیل برای ساخت ضلع مکعب استفاده می‌شود. این پروفیل‌ها دارای 4 سایز می‌باشند. هریک از این سایزها ستگی به سایز دستگاه مورد نیاز خریداران دارد که یکی را انتخاب نمایند.
  • پروفیل یخچالی آلومینیوم معروف به پروفیل‌های سه پری. این پروفیل‌ها دارای دو سایز مختلف می‌باشند. از این پروفیل‌ها سه تیپ مختلف وجود دارد.
  • پروفیل یخچالی پره دمپر. برای تنظیم هوای ورودی و خروجی دستگاه از این پروفیل استفاده می‌شود.
  • و نوع آخر پروفیل یخچالی آلومینیومی پره دمپر هواساز
خرید پروفیل یخچالی
قیمت پروفیل یخچالی

مزیت پروفیل یخچالی آلومینیوم

وزن پروفیل یخچالی آلومینیوم بسیار سبک است و درنتیجه زمانی که از آن برای ساخت یخچال‌های بزرگ و صنعتی استفاده می‌شود نیازی به فشار زاید برای جابجا کردن آن وجود ندارد. همچنین برای نصب کردن آن‌ها نیز نیازی به ابزارآلات مختلف وجود ندارد. مزیت دیگر شکل ظاهری پروفیل یخچالی آلومینیوم می‌باشد که از سایر پروفیل‌ها با جنس‌های دیگر مناسب تر است. پروفیل یخچالی آلومینیوم یک جایگزین مناسب نسبت به پروفیل یخچالی فولاد می‌باشد.

مزیت دیگر پروفیل یخچالی آلومینیوم انعطاف پذیری آن است. آلومینیوم به دلیل ساختار فیزیکی و آیاژهایی که در آن به کار رفته است دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی می‌باشد. این فلز می‌تواند فشارهای بالا را به راحتی تحمل نماید که این ویژگی بسیار منحص به فرد می‌باشد.

برای مشاهده و خرید پروفیل ترمال بریک

رنگ پروفیل یخچالی

رنگ پروفیل یخچالی می‌تواند متنوع باشد. قیمت پروفیل یخچالی رنگی به ضخامت پروفیل و همچنین کیفیت آن نیز بستگی دارد. بعد از اینکه پروفیل‌های یخچالی ساخته می‌شوند برای رنگ آمیزی به سمت کوره‌های حرارتی هدایت می‌شوند. برای رنگ آمیزی پروفیل‌ها آن‌ها را با رنگ‌های پودری می‌پوشانند و سپس آن‌ها را وارد کوره‌های حرارتی می‌کنند. زمانی که پروفیل‌ها داخل کوره قرار می‌گیرند رنگ‌های روی آن‌ها مستحکم می‌شود.

پروفیل یخچالی می‌تواند تنوع رنگ‌های زیادی داشته باشد. برای مثال پر فروش ترین رنگ آن رنگ سفید یخچالی می‌باشد. پروفیل یخچالی رنگی در رنگ‌هایی مانند سبز، زرد، بنفش، صورتی و آبی نیز به فروش می‌رسد.

علت رنگ آمیزی پروفیل یخچالی

علت رنگ کردن پروفیل یخچالی در درجه اول جنبه ظاهری و دکوراتیو آن می‌باشد. از آنجایی که پروفیل یخچالی در یخچال‌های ویترینی مورد استفاده قرار می‌گیرد، جنبه ظاهری و دکوراتیو آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. دومین علت رنگ کردن پروفیل یخچالی بالا بردن مقاومت آن در برابر خوردگی و شرایط محیطی می‌باشد که با رنگ آمیزی مقاومت آن افزایش پیدا می‌کند.

پروفیل یخچالی آلومینیومی

رنگ طلایی پروفیل یخچالی

یکی از رنگ‌هایی که از قدیم خواهان گسترده ای داشته است، رنگ طلایی می‌باشد. پروفیل یخچالی طلایی دارای جلوه خاصی می‌باشد و می‌توان گفت آن را می‌توان به عنوان یک جایگزین برای طلا که ارزان قیمت است درنظر گرفت. پروفیل یخچالی آلومینیومی زمانی که در فرایند رنگ آمیزی قرار می‌گیرد و همچنین پروسه آنادایزینگ بر روی آن انجام می‌شود تبدیل به طلای ارزان قیمت می‌شود. سبکی آلومینیوم و مقاومتی که در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد و همچنین تحملی که در برابر فشارهای وارد شده بر آن وجود دارد باعث به وجود آمدن یک فضای لوکس و شیک می‌شود. ماندگاری رنگ‌های انجام شده بر روی این پروفیل‌ها بالا می‌باشد و می‌توان ماندگاری آن را برای سالیان سال تضمین کرد.

پروفیل یخچالی به رنگ قهوه ای

یکی از رنگ‌هایی که در پروفیل یخچالی مورد استفاده قرار می‌گیرد، رنگ قهوه ای می‌باشد. رنگ قهوه ای حالت طرح چوب دارد و دارای حالت دکوراتیو مناسبی می‌باشد. از این رنگ می‌توان در زمان‌هایی استفاده کرد که نیاز به طراحی دکوراتیو چوبی است و مزیت آن غیرقابل اشتعال بودن آن نسبت به چوب است. درنتیجه کاربرانی که پروفیل یخچالی طرح چوب خریداری می‌کنند با خیالی آسوده در برابر آتش سوزی احساس ایمنی خواهند داشت. همچنین پروفیل یخچالی قهوه ای نسبت به پروفیل‌های چوبی دارای قیمت مناسبی می‌باشند و از طول عمر بالاتری نیز برخوردار هستند.

پروفیل یخچالی چرخدار آلومینیومی

برای مشاهده و خرید پروفیل درب اتوماتیک

کاربرد پروفیل یخچالی

از پروفیل یخچالی آلومینیوم برای ساخت و تولید سردخانه‌های خودرویی و فروشگاهی و یا برای تولید یخچال‌های صنعتی استفاده می‌شود. همچنین یخچال‌های ویترینی نیز از پروفیل یخچالی آلومینیوم در فریم خود استفاده می‌کنند. از پروفیل یخچالی آلومینیوم برای ساخت یخچال‌های سوپرمارکتی، برای ساخت یخچال مغازه‌ها و قنادی‌ها استفاده می‌شود. پروفیل یخچالی آلومینیوم در یخچال‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که بی صدا هستند و داراری قابلیت‌های بالایی می‌باشند. کمپرسورهای مورد استفاده در یخچال‌هایی که از پروفیل یخچالی در اخت آن‌ها استفاده شده است هوای سرد را به صورت یکنواخت در سراسر محیط یخچال پخش می‌کنند.

یخچال‌هایی که در ان‌ها از پروفیل یخچالی آلومینیوم استفاده شده است دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس دارند. برای رنگ کردن آلومینیوم آن‌ها از رنگ‌های پودری الکترواستاتیک استفاده شده است. معمولا بدنه یخچال‌ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده است که دارای مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و شرایط آب و هوایی متفاوت دارد. از پروفیل یخچالی آلومینیوم در چارچوب یخچال‌ها استفاده می‌شود.

پروفیل یخچالی آلومینیومی

علت آلومینیومی بودن پروفیل یخچالی

یخچال‌های صنعتی و خودرویی به دلیل مسائل بهداشتی باید به صورت مداوم شستشو شوند. به همین دلیل پروفیل یخچالی به کار رفته در آن‌ها باید ضد زنگ باشد. پروفیل یخچالی مورد استفاده در این محصولات اگر از جنس آلومینیوم باشد در برابر شرایط محیطی و زنگ زدگی مقاوم است.قیمت پروفیل یخچالی آلومینیوم - aluminiumpishro.com

قیمت پروفیل یخچالی

برای ساخت محصولات مختلف و چهارچوب‌ها و فریم‌های آن‌ها از پروفیل‌ها استفاده می‌کنند. پروفیل‌ها معمولا باید سبک باشند و دارای مقاومت بالایی داشته باشند. به همین منظور برای ساخت چارچوب‌ها از پروفیل‌های آلومینیومی به جای آهن استفاده می‌شود که این دو ویژگی را در بر دارد. یکی از مواردی که ترجیح داده می‌شود از پروفیل آلومینیوم به جای آهن استفاده شود، پروفیل یخچالی می‌باشد. قیمت پروفیل یخچالی به کیفیت جنس و رنگ آن بستگی دارد.

قیمت پروفیل یخچالی عدد ثابتی نیست و با توجه به جنس پروفیل، برند پروفیل و آلیاژهایی که در ساخت پروفیل مورد استفاده قرار می‌گیرند با یکدیگر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت پروفیل یخچالی می‌توانید با شرکت آلومینیوم پیشرو تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

برخی از پروفیل‌های یخچالی از جنس پی وی سی می‌باشند. پی وی سی یک پروفیل مقاوم در برابر خواص مکانیکی و حرارتی است. این پروفیل‌ها دارای رنگ‌های متفاوت می‌باشند و قیمت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

قیمت پروفیل یخچالی متناسب با قیمت ارز نیز دارای نوسان می‌باشد. ثابت نبودن قیمت ارز باعث می‌شود نتوان عدد دقیقی برای پروفیل یخچالی بیان کرد. کیفیت و ضخامت پروفیل یخچالی نیز عامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت پروفیل یخچالی می‌باشد.

پروفیل یخچال فروشگاهی

عوامل دیگری که بر قیمت پروفیل یخچالی تاثیرگذار هستند عبارتند از:

  • اجرت تولید پروفیل‌ها
  • هزینه ای که ساخت قالب آن‌ها در بر دارد
  • هزینه رنگ کردن و آنادایز کردن پروفیل‌ها نیز از سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروفیل یخچالی می‌باشند.
  • نوع رنگی که برای رنگ کردن پروفیل مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز بر قیمت پروفیل یخچالی تاثیرگذار است.

برای مشاهده و استعلام قیمت پروفیل ساختمانی

خرید پروفیل آلومینیومی

برای خرید پروفیل آلومینیومی می‌توانید وب سایت‌های معتبر و فروشگاه‌های فروش این محصول مراجعه نمایید و از آن‌ها بخواهید شما را در این زمینه راهنمایی کنند. آلومینیوم پیشرو شرکتی است که شما می‌توانید برای خرید پروفیل آلومینیومی به آنجا مراجعه نمایید. شرکت آلومینیوم پیشرو، محصولات پروفیل خود را با قیمت بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت بالا به مشتریان خود عرضه می‌کند.

خرید پروفیل یخچالی آلومینیومی رنگی

زمانی که تصمیم به خرید پروفیل یخچالی آلومینیومی رنگی از ششرکت آلومینیوم پیشرو می‌کنید باید به سه نکته توجه داشته باشید. نکته اول اینکه اگر محصول مورد نظر خود را در لیست محصولات مشاهده نکردید به کارشناسان روش اطلاع دهید و با آن‌ها تماس بگیرید. کارشناسان بخش فروش سریعا موضوع را پیگیری می‌کنند و شما را در این خصوص در جریان قرار می‌دهند. نکته دوم اینکه قیمت ارز در بازار دارای نوسان می‌باشد. برای اطلاع از قیمت پروفیل یخچالی به صورت دقیق باید با کارشناسان این حوزه تماس حاصل فرمایید و از قیمت دقیق پروفیل یخچالی مطلع شوید. نکته آخر در زمان خرید پروفیل یخچالی این است که به مشخصات محصولی که انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید. نوع سایز پروفیل یخچالی، حالت آن، استاندارد به کار رفته در ساخت آن، محل بارگیری پروفیل‌ها و زمان تحویل محصول را در نظر داشته باشید. بعد از خرید پروفیل یخچالی، حتما پیش فاکتور را از فروشنده تحویل بگیرید. پیش فاکتور محصول دارای تمام جزئیات محصول می‌باشد که باید در اختیار شما قرار بگیرد.
سوالات متداول پروفیل یخچالی

یخچال‌های صنعتی و خودرویی به دلیل مسائل بهداشتی باید به صورت مداوم شستشو شوند. به همین دلیل پروفیل یخچالی به کار رفته در آن‌ها باید ضد زنگ باشد. پروفیل یخچالی مورد استفاده در این محصولات اگر از جنس آلومینیوم باشد در برابر شرایط محیطی و زنگ زدگی مقاوم است.

در درجه اول جنبه ظاهری و دکوراتیو دارد

و دومین دلیل آن بالا بردن مقاوت پروفیل یخچالی در برابر خوردگی و شرایط محیطی است.